Tel: 785 633 069
Śledź nas:

Kursy językowe dla dorosłych

Kurs ogólny (2x60min lub 2x90min)

W obecnych czasach znajomość języków jest niezbędna do swobodnego funkcjonowania, dlatego też zapraszamy na kursy językowe na wszystkich poziomach zaawansowania. Proponujemy zajęcia w 4 – 8 osobowych grupach. W nauczaniu wykorzystujemy metodę komunikacyjną, która stawia przede wszystkim na swobodne porozumiewanie się.

Kursy organizowane są od poziomu początkującego Pre – Elementary (A1 – A2) do poziomu biegłego Advanced (C1 – C2).
Zajęcia odbywają się według ustalonego harmonogramu przewidzianego dla danej grupy językowej.


Kursy językowe dla wyjeżdżających do pracy

Są to kursy bardzo intensywne: jedno, dwu lub trzymiesięczne dla osób wyjeżdżających do pracy za granicę. Zajęcia odbywają się codziennie lub 4 razy w tygodniu. W tak krótkim czasie uczestnicy kursu mogą zrealizować materiał nawet jednego roku kursu językowego. 

Kurs prowadzony jest metodą komunikatywną. Celem jest opanowanie przez uczestników umiejętności porozumiewania się w różnych sytuacjach poprzez dialogi, reakcje językowe i słuchanie. Zwracamy uwagę na opanowanie przez słuchaczy pisania i czytania na danym poziomie językowym.

Po kursie uczestnik będzie potrafił:

 • wypełnić formularz
 • zasięgnąć informacji
 • zrozumieć polecenia pracodawcy
 • porozmawiać z obcokrajowcem

 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia z lektorem to propozycja dla osób zajętych, ambitnych i wymagających, które nie mają czasu na regularne zajęcia grupowe. Taka możliwość nauki daje gwarancję realizowania najbardziej zindywidualizowanego programu nauczania, ściśle dostosowanego do wymagań i potrzeb językowych. Praca tylko z lektorem to pewność, że czas zajęć jest maksymalnie wykorzystany. Cele kursu, program, poziom i tempo nauki, częstotliwość zajęć i wymiar godzin, dobór materiałów i tematyki zajęć są ściśle dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestnika. Kurs może mieć formę np. cotygodniowych konwersacji, intensywnych zajęć rozwijających wszystkie umiejętności językowe.

 

Kontakt
 • Szkoła Języków Obcych LiveSchool
 • Adres: 99-300 Kutno, ul. Kard.Stefana Wyszyńskiego 11
 • Tel.: 785 633 069
 • Email: liveschool@wp.pl
 • Godziny otwarcia
  Pn. - Pt.: 16.00 - 20.00
Formularz kontaktowy
© 2014. By: Curcuma